TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.07.2013

Miro Bożok z Arką w sercu!

Kibice z pewnością pamiętają sympatycznego piłkarza Miroslava Bożoka, który dwa lata temu grał w Arce Gdynia. Czas spędzony w klubie, na stałe zakorzenił żółto-niebieskie barwy w sercu Miro. W dowód solidarności z kibicami oraz klubem Arka Gdynia kupił Karnet Kolekcjonerski, który jest limitowaną edycją karnetu okolicznościowego z okazji nadchodzącego 85-lecia!
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_1595_kopia_abe3e1d45e10cb2cfbfa089fa261ca67.jpg
 
Dziękujemy za pamięć oraz wsparcie inicjatywy oraz życzymy sukcesów w karierze zawodowej!
 
Przypominamy zasady zakupu Karnetu Kolekcjonerskiego:
 
Kupując karnet na rundę bądź sezon, na dowolną trybunę, można wybrać opcję zakupu Karnetu Kolekcjonerskiego, sprawiając sobie w ten sposób unikatową pamiątkę. Karty z okolicznościową grafiką są specjalną, limitowaną edycją (tylko 300 szt.!), co oznacza że oferta będzie ważna tylko do wyczerpania zapasów. Zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych, aby nie zwlekać z decyzją zakupu.
 
Koszt zakupu Karnetu Kolekcjonerskiego to cena wybranego karnetu zgodnie z obowiązującym cennikiem na sezon 2013/2014 + 100zł.
 

Przykład: Karnet normalny na rundę jesienną, trybuna Górka – 115zł + 100zł = 215zł.

 

Kupując Karnet Kolekcjonerski dodatkowo wspieracie Klub!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia