TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.05.2013

Liga typera: Zacięta walka w rundzie wiosennej!

Wiosenna runda trwa także w naszej Lidze Typera. Po "szybkich" 3 kolejkach w ciągu tygodnia, teraz ponownie piłkarze rozegrają mecze co 3 dni. To także szansa , aby uczestnicy naszej zabawy zdobyli maksymalną liczbę punktów potrzebną do zajęcia czołowych lokat. 

 

Po rundzie jesiennej najlepiej typującym w naszej lidze był "Typerion". W klasyfikacji sezonu ma on w tej chwili 29 pkt. przewagi nad "pawelAG". Tuż za nimi solidna grupa pościgowa: "Arturman7", "Waldorf" i "Robert32".

 

W klasyfikacji wiosny najlpeszy jest  także "Typerion". Odrobił straty i prowadzi mając 63 pkt.  Za nim: "panaa1971" i "expert59".

 

Tu jednak różnice są niewielkie i właśnie typowanie najbliższych kolejek może przesądzić o kolejności w rundzie wiosennej. 

 

W związku z wycofaniem się z rozgrywek ŁKS-u  - mecze z udziałem tej drużyny nie są już możliwe do wytypowania.

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2013/2014.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0006_3d76a6f673b6e1d072e47c70d14aa4b4.jpg
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia