TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.03.2013

Ostatnia prosta przed ligą. Od jutra naturalna murawa!

Coraz cieplejsze dni znakomicie współgrają z inauguracją rundy wiosennej w I lidze. Dla naszych zawodników właśnie wtorek rozpoczął tzw. cykl startowy. Te kilka dni do sobotniego meczu w Poznaniu z Wartą to ostatnia prosta w kształtowaniu optymalnej formy do wiosennych rozgrywek.

 

Jak przygotowania do rundy rewanżowej ocenia trener Paweł Sikora przedstawimy w obszernym wywiadzie z trenerem  w dniu jutrzejszym. Dziś nasz zespół najpierw zaliczył zajęcia na hali , a po śniadaniu odbyła się analiza na sali konferencyjnej. 

 

Po południu drużyna przeniosła się na boisko sztuczne na Witominie. Ta jednostka treningowa poświęcona była kształtowaniu wytrzymałości szybkościowej . Jednym z jej elementów były tzw. małe gry o dużej intensywności.

 

Dziś na zajęciach  zabrakło już czterech zawodników powołanych za 2-dniowe zgrupowanie w Grodzisku. Przypomnijmy, że powołanie na to zgrupowanie otrzymali Michał Szromnik, Michał Rzuchowski, Mateusz Szwoch i  Łukasz Zwoliński.

 

Obecni byli już dwaj rekonwalescenci, a więc Paweł Brzuzy i Paweł Wojowski. Ten drugi w ramach jednostki treningowej został dziś skierowany na popołudniowy sparing drużyny juniorów. 

 

Jutro nasz zespół czeka wyjatkowy dzień. Na 10.30 zaplanowano bowiem trening na bocznym naturalnym boisku GOSiR. Po kilku miesiącach treningów na sztucznej nawierzchni to będzie dla naszych zawodników niewątpliwie wydarzenie!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia