TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.02.2013

Arka Gdynia kończy zgrupowanie dochodzeniowe sparingiem z Gryfem.

Piłkarze Arki kończą w sobotę pierwsze - z dwóch zaplanowanych tej zimy - tzw. zgrupowanie dochodzeniowe. Kończą sparingowym meczem z II-ligowym Gryfem Wejherowo, który rozpocznie się o godzinie 15 na Narodowym Stadionie Rugby. 

 

Jednocześnie w Gdyni praktycznie zakończono budowę klubowej kadry na rundę wiosenną. Oprócz wypożyczonego na rok z Pogoni Szczecin młodego napastnika Łukasza Zwolińskiego zdecydowano się podpisać kontrakty z Rafałem Grzelakiem, Dawidem Kubowiczem i bramkarzem Jakubem Miszczukiem. Trójka ostatnich zawodników uzgodniła już warunki gry w Gdyni i być może jeszcze w sobotę stanie się piłkarzami żółto-niebieskich. Wszystkich powinniśmy zobaczyć w akcji w potyczce z Gryfem.

 

Zespół Gryfa, trenowany przez byłego szkoleniowca rezerw Arki Dariusza Mierzejewskiego, z pewnym opóźnieniem rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na szczęście medialne doniesienia o "nagłej śmierci" tej drużyny, czyli wycofaniu się z rozgrywek II-ligowych, były jednak przedwczesne.

 

Gryf ma za sobą trzy mecze sparingowe: z Arką II 1:2, Lechią 0:7 i Wisłą Płock 0:2.

 

Janusz Woźniak
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia