TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.12.2012

Żółto-Niebieski Mikołaj dotarł na czas! Dogrywka od kibiców!

Żółto-Niebieski Mikołaj” jak zwykle dotarł na czas! Kolejna edycja akcji organizowanej przez Kibiców Arki miał wczoraj swój finał. Po kilkunastu tygodniach od rozpoczęcia akcji „Mikołajowa” ekipa odwiedziła Zespół Placówek Opiekuńczych im. K. Lisieckiego „Dziadka”, mieszczący się przy ul. Wejherowskiej w Gdyni.

 

RELACJA ARKA-TV

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0176_kopia_c2c2748a233fc1562b1b8a9aa07d54c5.jpg


Przygotowanie prezentów odbywało się w gościnnej siedzibie mikołajowej w biurze telewizji klubowej Arka-TV. Do żółto-niebieskich worków trafiły gadżety z logo Arki: czapka, szal, smycz, opaska silikonowa, brelok oraz symboliczne słodkości w postaci ręcznie dekorowanych naszymi barwami pierników i czekolada.

 

 

 

Oprócz prezentów dla dzieci, do wspólnego użytku zostały zakupione dla dzieci: telewizor i odtwarzacz Blu-Ray wraz z niezbędnym okablowaniem i uchwytem do montażu na ścianie oraz zestaw 23 gier i dwa pady do używanej przez dzieci konsoli!

 

To wszystko dzięki hojności Kibiców, za co po raz kolejny dziękujemy!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0171_kopia_df8a7c3c3e3362defa980f2021379f3e.jpg

 

Dzieci zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zostały "zaskoczone". Nie da się opisać pisków i okrzyków radości, jakimi przywitano ekipę "Żółto-niebieskiego Mikołaja". Dzieci cieszyły się na sam widok worków i pakunków. Po "opadnięciu" pierwszych emocji worki z prezentami zostały rozpakowane, a ich zawartość błyskawicznie obejrzana i przymierzona. Od tego momentu każde dziecko miało na sobie barwy Arki.

 

Zbiorowy prezent spotkał się z wielką aprobatą w postaci kolejne partii uśmiechów i okrzyków radości – zwłaszcza pakunek zawierający pokaźną ilość gier do konsoli.

 

Kolejny raz akcja „Żółto-Niebieski Mikołaj” dzięki Kibicom Arki sprawiła, że na twarzach obdarowanych pokazał się uśmiech.

 

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w jakikolwiek sposób w tej akcji  i do zobaczenia za rok!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0245_kopia_127748396513dafc16b3124624cbcf9c.jpg

 

DOGRYWKA!

 

Dzięki wielkiej hojności użytkowników forum.arkowcy.pl pomocnicy Mikołaja mogli przygotować wizyty u tych, którym bardzo, bardzo potrzeba radości w trudnym dla nich, przedświątecznym okresie.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Image1_0111add46b679e2f0b53bb458f41a320.jpg

 

FOTORELACJA Z ODWIEDZIN W SZPITALACH

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia