TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.11.2012

Trenerzy po meczu ŁKS - Arka.

W ostatnim meczu rundy jesiennej Arkę poprowadził Paweł Sikora. Arka wygrała 2:0 i tym samym częściowo zrehabilitowała się za porażki "u siebie". Warto zaznaczyć, że to druga kolejna wygrana 2:0 w meczu wyjazdowym. Miejmy nadzieję, że podobną skuteczność Arkowcy wiosną pokażą nie tylko na wyjazdach, ale i w meczach na stadionie w Gdyni!

 

RELACJA ARKA-TV

 

Paweł Sikora (Arka):

 

Okazaliśmy się lepsi o dwa gole i to jest najważniejsze. To zwycięstwo nie jest tylko moją zasługą, ale całej drużyny i trenera Petra Nemca.Marek Chojnacki (ŁKS):

 

- Niestety, boisko brutalnie zweryfikowało nasze wcześniejsze plany. Okazało się, że samą ambicją i zaangażowaniem nie można było wiele zrobić.

 

 - Arka od początku przejęła inicjatywę, dyktowała warunki gry, stąd jej prowadzenie już w pierwszej połowie. Po zmianie stron sytuacja wcale nie uległa zmianie. Po naszym prostym błędzie straciliśmy kolejnego gola, który praktycznie pozbawił nas szansy na uzyskanie korzystnego wyniku.

 

 - Trudno marzyć nawet o remisie, skoro wcześniej straciliśmy dwie frajerskie bramki. Musimy więc przełknąć gorycz porażki - mówił trener ŁKS. - Nie chcę publicznie oceniać swoich piłkarzy, ale gdybym mógł, to już w pierwszych minutach dokonałbym czterech, pięciu zmian. Druga bramka, którą straciliśmy była kuriozalna. Mieliśmy za dużo słabych punktów.

 

źródło: www.lodz.sport.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia