TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.08.2012

Liga typera: Zmiana lidera. Zapraszamy do typowania 3 kolejki!

Za nami druga kolejka zmagań w Lidze Typera. 

W premierowej kolejce po 13 punktów zdobyło dwóch uczestników: filip991 oraz robertkowal.  Tym razem swój dorobek powiększył tylko ten drugi, ale nowym liderem z 20 pkt został Aryjczyk1981. Na trzecim miejscu jest 19marcin84.


Oczywiście do zdobycia będą z tej kolejki jeszcze punkty za mecz Cracovia - Arka.  Zapraszamy do dołączenia do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów sezonu 2012/2013. Dołączyć można w każdej chwili. Do tej pory zarejestrowało się niemal 2500 użytkowników. Zapraszamy do rejestracji TUTAJ.


Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 

Ze zwycięzcami konkursu będziemy kontaktować się drogą e-mailową, więc prosimy o podawanie w trakcie rejestracji aktywnych kont!.
 
Zapraszamy do typowania i życzymy powodzenia!
 
Tak zakończyła się edycja 2011/2012
 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy jesiennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę wiosenną sezonu 2012/2013.
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia