TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.08.2012

Piłkarz meczu: Dublet Szwocha.

Podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności". Za nami dwa mecze "u siebie", jeden pucharowy i jeden ligowy.

 

Po każdym z nich nastroje były odmienne. W pierwszym Arka przegrała z Olimpią Elbląg, w drugim  wygrała z Wartą Poznań. Oba łączy jedno: dobra gra Mateusza Szwocha dla którego występy w wyjściowej jedenastce to w tym sezonie test "piłkarskiej dojrzałości". Złoty medalista MP juniorów wie jakie oczekiwania mają wobec niego kibice i szkoleniowcy. Sam także poprzeczkę stawia sobie wysoko. Już po meczu z Wartą mówił, że najważniejsza jest praca na treningach i doskonalenie  tam swoich umiejętności. To potem może procentować podczas spotkań ligowych.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2607_17d2dc41c4bb8cc1268c4ab4933d9575.jpg

 

Druga wygrana i wybór kibiców ucieszyły Mateusza:

 

"Jest mi bardzo miło, że kibicom podobała się moja gra i  docenili ją podczas tych dwóch spotkań. To dopiero początek sezonu i mnóstwo pracy przede mną.  Obiecuję, że nie odbije mi sodówka  (śmiech) i mam nadzieję, że wspólnie będziemy cieszyć się z kolejnych zwycięstw. Dziękuję kibicom za głosy i także za doping podczas meczu!"  Dalej będę skupiał się na jak najlepszej pracy podczas treningów. To podstawa dobrej gry mojej i zespołu.

 

Warto podkreślić, że aż 4 zawodników wyróżnionych po pierwszym meczu znalazło się także  w piątce teraz. Jedynie bramkarz Maciej Szlaga ustąpił miejsca swojemu imiennikowi. Maciej Górski zajął trzecie miejsce. Piąty Julien Tadrowski otrzymał 2 głosy więcej od Macieja Szlagi, a o jeden wyprzedził Krzysztofa Sobieraja.

 

Klasyfikacja meczu z Wartą Poznań:

 

1. Mateusz Szwoch 38% (359 głosów) - 5 pkt

2. Marcus Da Silva 17% (159)- 4 pkt

3. Maciej Górski 11% (101) - 3 pkt

4. Tomasz Jarzębowski  6% (53) - 2 pkt

5. Julien Tadrowski 5% (46) - 1 pkt

 

Łącznie na wszystkich oddano 938 głosów.

 

 

Klasyfikacja rundy jesiennej po 2 meczach w Gdyni:

 

1. Mateusz Szwoch  -10 pkt

2. Marcus Da Silva  - 7 pkt

3. Julien Tadrowski - 5 pkt

4. Tomasz Jarzębowski  - 4 pkt

5. Maciej Górski - 3 pkt

6. Maciej Szlaga - 1 pkt

 

Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia