TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.07.2012

Górski za Trytkę.

Przemysław Trytko był blisko gry w Arce ale ostatecznie klub nie zdecydował się na podpisanie z nim umowy. Zadecydowała niejednoznaczność opinii medycznej i rozbieżność w analizie wyników badań zleconych na wniosek klubu. Analiza trwała do późnych godzin wieczornych, ale ostatecznie nie  spełniały one założeń standardów przyjętych w  Arce podczas procedury kontraktowej. 

 

W związku z tym klub zdecydował się na transfer z Legii Warszawa napastnika Macieja Górskiego , który przebywał już w lutym na testach w Arce podczas zgrupowania w Turcji jest  znany sztabowi szkoleniowemu. Formalności powinny być dopełnione w ciągu najbliższych dni jeszcze przed meczem pucharowym z Olimpią.

 

Maciej urodził się 1 marca 1990 roku w Warszawie i jest wychowankiem Mazowsza Miętne. Następnie grał w Agrykoli Warszawa, KS Piaseczno i Amice Wronki, z której trafił do Legii Warszawa. Tam zadebiutował w pierwszym zespole w sezonie 2009/2010 grając 18 minut przeciwko Piastowi Gliwice. Nie przebił się do składu i odszedł do GKP Gorzów.

 

Wrócił do Legii, gdzie w  Młodej Ekstraklasie tylko 3 goli zabrakło mu do tytułu króla strzelców. W 15 meczach strzelił 12 bramek. Zawodnik dołączy dziś do zespołu.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia