Czarni Pruszcz ograli rezerwy

IV liga - 23. kolejka:

Czarni Pruszcz Gd. - Arka II Gdynia 1:0 (1:0)

RELACJA

Wynik spotkania został już ustalony już w 5 minucie Po przypadkowym zagraniu ręką przez naszego zawodnika, rzut wolny z 25 m wykonywali gospodarze. Uderzona piłkaprzez Sutkowskiego przeszła obok muru i wpadła w okienko bramki strzeżonej Macieja Palczewskiego. Inicjatywa praktyczne opócz pierwszych 10 minut należała do naszego zespołu, ale arkowcy mieli z przedostaniem się przez dobrze zorganizowaną obronę strefową gospodarzy i wypracowaniem sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Próby uderzeń z dystansu Wojasa, Remiszewskiego, Kowalskiego, Kościelniaka oraz Ulanowskiego nie przyniosły efektu bramkowego.
Okazję do powiększenia dorobku punktowego zespół rezerw Arki będzie miał już w najbliższą środę o godz. 15:00, na własnym obiekcie z drużyną Czarnych Czarne.