TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.07.2012

W środę "tylko" dwa treningi

 Zgodnie z wcześniej wytyczonym planem, obecny tydzień stoi pod znakiem bardzo ciężkiej, wytężonej pracy. Obecnie arkowcy skupiają się na budowie siły i wytrzymałości, dlatego w ich harmonogramie regularnie pojawiają się wizyty na siłowni i dużo biegania.

 

W poniedziałek i wtorek żółto-niebiescy zaliczali aż trzy jednostki treningowe. W środę było trochę lżej, bo trener Nemec zaplanował „tylko” dwa treningi. Dzisiaj zrezygnowano z ćwiczeń na siłowni, a zamiast tego, na przedpołudniowym treningu zespół najpierw biegiem pokonał kilka kilometrów, a później odbył trening strzelecki. Po południu wszyscy piłkarzy wyciskali z siebie ostatnie poty, biegając… po schodach. Idealnym miejscem do tego ćwiczenia okazała się trybuna przy Narodowym Stadionie Rugby. Na tym treningu nie zabrakło również innych wyczerpujących ćwiczeń, w tym z gumami.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0384_kopia_7dd87d39be931d11c5d744f56cd6f3f7.jpg

 

Po rozstaniach, które nastąpiły w naszej drużynie na początku miesiąca, frekwencja na treningach w naturalny sposób spadła. Wciąż na testach w Łodzi przebywa Jakub Kowalski, a od wtorku w Gliwicach przebywa inny piłkarz Arki, Peres Benevente, którego umiejetnościom postanowiono się przyjrzeć w zespole beniaminka Ekstraklasy – Piasta. Natomiast wciąż z Arką trenuje liczna grupa młodych piłkarzy, których umiejętności na bieżąco weryfikuje trener Nemec.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia