TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.07.2012

Mierzejewski opuszcza Arkę

W związku z reorganizacją w grupach młodzieżowych Arki, doszło do zmiany szkoleniowca zespołu rezerw Arki. Z tą drużyną rozstał się Dariusz Mierzejewski, z którym nie przedłużono umowy na kolejny sezon.

 

Przypomnijmy, że reaktywowany przed rokiem zespół rezerw Arki przystąpił do rozgrywek w grupie pomorskiej 4. ligi i efektownie w nich triumfował, osiągając tym samym promocję do 3. ligi. Drużyna prowadzona przez Mierzejewskiego była w głównej mierze oparta na najzdolniejszych młodzieżowcach z naszego klubu, którzy rok wcześniej rywalizowali na boiskach Młodej Ekstraklasy, a za jej sterami również stał Mierzejewski.

 

Dariusz Mierzejewski w roli szkoleniowca był związany z Arką od ponad 10 lat. Prowadził z sukcesami drużyny juniorskie; w 2002 roku z juniorami młodszymi awansował Mistrzostw Polski. W 2004 roku odnotował awans z rezerwami Arki na poziom IV ligi. Gdy w 2008 roku szkoleniowcem pierwszej drużyny został Czesław Michniewicz, Mierzejewski został jego asystentem. Rolę drugiego trenera pełnił także przez dwa kolejne lata u boku Marka Chojnackiego i Dariusza Pasieki.

 

Dariuszowi Mierzejewskiemu serdecznie dziękujemy za owocną pracę na rzecz żółto-niebieskich i życzymy kolejnych sukcesów w karierze szkoleniowca. 

 

W roli szkoleniowca zespołu rezerw Mierzejewskiego zastąpi doskonale wszystkim kibicom Arki znany Jacek Dziubiński, któremu oczywiście życzymy powodzenia w rozgrywkach trzeciej ligi.

 

Kolejne zmiany obejmą również zespoły juniorów młodszych i starszych, ale o tym poinformujemy w przyszłym tygodniu.

 

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia