TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.05.2012

Arka Gdynia na Delfinaliach 2012.

W ramach imprezy "Delfinalia 2012" zorganizowanej przez studentów AM , AMW i WSAiB w  Gdyni przy współudziale Salonu Wookiee odbył się turniej w grze FIFA 12 na konsolach Playstation 3. Inicjatywę studentów Gdyni wspierał także nasz klub.

 

Arka  ufundowała nagrody dla czwórki finalistów. Przez trzy majowe dni ponad 40 uczestników walczyło na wirtualnych boiskach prezentując szeroki wachlarz umiejętności . W sobotę 19 maja czwórka finalistów rozegrała pomiędzy sobą wiele zaciętych pojedynków, w wyniku których zwycięzcą został Jakub Osadowski. Drugie miejsce zajął Michał Janiak, a trzeci był Grzegorz Gostkowski .

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC03963_9ef98b169c8e6ed2634522f4796b8c88.jpg

 

Na zakończenie turnieju każdemu z czwórki finalistów wręczono gadżety Arki  oraz voucher na ostatni mecz sezonu pierwszoligowego pomiędzy Arką i Pogonią wzbudzając entuzjazm finalistów .

 

Zwycięzcy i organizatorzy dziękowali za wymienione nagrody i  życzyli awansu do ekstraklasy za rok oraz  ponownego spotkania uczestników , organizatorów i fundatorów nagród na Delfinaliach 2013 !
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia