TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

16.05.2012

Piłkarze po meczu: Chcemy wygrać wszystko do końca!

Michał Szromnik:

 

- Jestem naprawdę zadowolony, że w drugim moim meczu na wiosnę po raz drugi zachowuję czyste konto. Fajnie, że znów udało się wygrać, bo to od razu obudowuje morale i poprawia atmosferę w szatni. Na razie nie wymieniamy wielu uwag z tego meczu, na to przyjdzie jeszcze czas, ale wszyscy cieszymy się, że zagraliśmy z tyłu na zero, bo jeśli tylko coś z przodu wpada, to oznacza wygrany mecz, tak jak dzisiaj.

 

Piotr Tomasik:

 

- Oczywiście dużo radości dało nam to zwycięstwo. Bramkę zdobyłem po wejściu między ich dwóch obrońców, krótkiej wymianie podań z Flisem, co dało mi pozycję sam na sam z bramkarzem i po strzale w długi róg trafiłem. Cieszyłem się tak bardzo, że zupełnie straciłem głowę i zdjąłem koszulkę. Dostałem „żółtko”, przez co będę musiał pauzować w następnym meczu. Dostało już mi się trochę za to, ale mam nadzieję, że gol to wynagradza. Tak naprawdę nie ma za bardzo co opowiadać o tym meczu, spotkanie zupełnie bez historii. Nie chodziło nam zresztą o styl, lecz o poprawienie nastrojów, bo po ostatnich meczach było z tym już słabo i ostatecznie udało się to osiągnąć. Z Wisłą uczyniliśmy pierwszy krok, dziś kolejny. Wierzymy, że wygrywać będziemy już do końca i mimo tej katastrofy przez kilka meczów, zakończymy sezon w czołówce ligi.

 

 

Rozmawiał: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia