TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

22.02.2012

Wizyta na siłowni

Dziś na godz. 15.30 czasu miejscowego zaplanowany jest początek pierwszego meczu sparingowego Arki podczas zgrupowania w Turcji. Zanim jednak piłkarze wyjdą na boisko, musieli zaliczyć zajęcia w siłowni.

 

Przed wejściem do siłowni Wojciech Ignatiuk poprowadził krótkie zajęcia gimnastyczne na świeżym powietrzu. Po dwóch słonecznych dniach, dziś niebo zrobiło się zachmurzone, ale miejmy nadzieję, że meczowi sparingowemu nie będą towarzyszyły opady.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0401_kopia_08859f53b7c8d81dd3bf84972214c055.jpg

 

Na sali ćwiczeń, uprzednio przygotowanej przez trenera Pawła Sikorę, na zawodników czekało dwanaście stacji z różnymi przyrządami, gdzie każdy zawodnik musiał spędzić ściśle określoną ilość czasu. O swoję tężyznę fizyczną postanowił zadbać także niemal cały sztab szkoleniowy, w tym Petr Nemec, który nie omieszkał skorzystać z kilku przyrządów. Pod specjalnym nadzorem Marka Gaduły ćwiczył także Peres Benevente, który jak pisaliśmy wczoraj, uskarża się na kontuzję mięśnia dwugłowego. 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0431_kopia_68b2e1df3927ea39a237e8783b38b46b.jpg

 

W ćwiczeniach z arkowcami udział wziął jeden zawodnik, który do naszej kadry dołączył dosłownie przed kilkoma godzinami. Jest nim młody napastik Legii Warszawa Maciej Górski. Więce o tym piłkarzu piszemy TUTAJ. Ze względu na zaplanowany na dzisiejsze popołudnie mecz, arkowcy nie byli zbyt forsowani i po niespełna godzinie wszyscy powrócili do swoich pokoi hotelowych.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia