TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.10.2011

Wiśniewski i Sośniak najlepsi!

Dominik Wiśniewski zwycięzcą turnieju FIFA 11, a  Maksymilian Sośniak zwycięzcą  turnieju PES 11 w Salonie Wookiee!

W niedzielne popołudnie odbył się Wielki Finał turnieju FIFA 2011 (Nieoficjalne Mistrzostwa Miasta Gdyni w grze FIFA 2011 oraz PES 2011 ) zorganizowany przez Salon Gier Wookiee przy współudziale klubu Arka Gdynia, który był sponsorem głównych nagród. Jak przekazali nam gospodarze imprezy,  Salon Gier Wookiee,  w 2- dniowych eliminacjach wzięło udział 30 uczestników. Wysoki poziom rozgrywek i zacięte mecze obserwowano podczas wielu spotkań.

 

Do ścisłego finału zakwalifikowało się 8 zawodników, z których najlepsi okazali się: Dominik Wiśniewski -  zwycięzca otrzymał  nagrodę pieniężną i koszulkę Arki Gdynia oraz Maksymilian Sośniak  - otrzymał nagrodę pieniężną wraz z szalikiem i smyczą Arki.

 

Po wręczeniu nagród nastąpiła najbardziej wyczekiwana chwila wśród zwycięzców możliwość skonfrontowania sił z w rozgrywkach ze specjalnym gościem finału Krystianem Żołnierewiczem. Finaliści w niedzielę nie tylko spotykali się przy konsolach, ale także mieli możliwośc rozmowy, zadawania pytań  Krystianowi, którego pamiętano z udanych występów w zespole Arki, jeszcze  w ekstraklasie. Nie obyło się oczywiście bez pytań o obecny stan zdrowia i życzeń powrotu do formy sprzed kontuzji. A już w Wielkim Finale z naszym gościem nie zabrakło emocji. Udane akcje obserwowano z obu stron, a ostra walka toczyła się o "każdą piłkę". Same mecze „Żołnierz” przegrał „gościnnie” po 0:1.

 

Uczestnicy turnieju, życzyli sobie ponownego spotkania w najbliższych miesiącach i byli zadowoleni z  inicjatywy wspólnego z Arką turnieju w Salonie Wookiee.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia