TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.09.2011

Święto Witomina z Arką.

W sobotę 17 września  dzielnica Gdynia-Witomino obchodziła swoje coroczne święto, rada dzielnicy zorganizowała festyn, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć obecności Arki Gdynia.


Przez cały dzień przy wyśmienitej pogodzie mieszkańcy Witomina bawili się podczas występów lokalnych grup muzycznych i artystycznych. Pokazy straży pożarnej, policji i ratowników medycznych to tylko jedne z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Liczne konkursy i zawody sportowe,  w których uczestniczyli uczniowie witomińskich szkół spowodowały, że na święcie dzielnicy nie mogło też zabraknąć wysłannika Arki.  Nasz Śledź krążył wśród dzieci rozdając drobne upominki i dzielnie pozował do zdjęć.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6369_b49eba6ca75e2da3ddafb2365093d7ae.jpg

 

Około godzinny 16 miała również  miejsce licytacja piłki specjalnie podpisanej przez naszych zawodników. Całość wylicytowanej kwoty zostanie przeznczona na organizacje zimowiska dla lokalnej młodzieży.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_6474_b99da2d66b10c60ffbaf795bdd5d6795.jpg

 

Arka Gdynia chciałaby w jak największym stopniu brać udział w tego typu inicjatywach społeczności lokalnej Gdyni w szczególności jeśli pomoc kierowana jest dla najbardziej potrzebujących i najmłodszych.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia