TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.08.2011

Przede wszystkim taktyka

Około godziny trwały czwartkowe zajęcia Arki na boisku. W przeciwieństwie do treningu w środę, tym razem trener Petr Nemec postanowił odpuścić swoim podopiecznym ćwiczenia wymagające większego wysiłku fizycznego, a całą uwagę poświęcił taktyce.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_9835_kopia_757b60cbc2dea3040683314b3c332ed2.jpg


Nie o 17-ej, lecz godzinę wcześniej na bocznym boisku GOSiR-u pojawili się żółto-niebiescy. Pierwszy kwadrans poświęcono obowiązkowej rozgrzewce, a chwilę po jej zakończeniu czeski szkoleniowiec Arki przystąpił do rozstawiania swoich podopiecznych w odpowiednich strefach boiska i udzielania niezbędnych wskazówek. Przez kilkadziesiąt minut zawodnicy przyswajali sobie sposób przemieszczania się na boisku i mechanizmy w konstruowaniu akcji.


Pozostały czas dzisiejszych zajęć spędzono na doskonaleniu stałych fragmentów. Kolejne grupy zawodników starały się wykończyć dośrodkowania swoich kolegów raz z lewej, raz z prawej strony pola karnego.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_9806_kopia_1778c0346cb76e6e91f05d5ba0b9b9d6.jpg


Nic się nie zmieniło w kwestii liczebności piłkarzy na treningu. Trzeba natomiast odnotować powrót do normalnego trybu przygotowań Sławomira Mazurkiewicza, który po kilku dniach problemów z mięśniem łydki znów staje się kandydatem do gry w pierwszym składzie Arki i powrotu do kapitańskiej opaski. Nadal z pierwszym zespołem trenują Szwoch, Rysiewski i Słowiński.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia