TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.08.2011

Trampkarze SI Arka Gdynia powalczą w Łodzi o mistrzostwo Polski U-14.

Już w najbliższy piątek 19 sierpnia na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi rozpocznie się Turniej Finałowy o Klubowe Mistrzostwo Polski U14 - Premier Cup 2011. Wszyscy mają możliwość śledzenia zmagań drużyn na portalu naszeligi.pl.

 
W tegorocznych zawodach uczestniczyć będzie szesnaście drużyn z całej Polski w skład, których wejdą młodzi piłkarze z rocznika 1997 oraz młodsi, podzieleni na cztery grupy. Mecze rozgrywane będą na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią oraz na dwóch boiskach trawiastych. Zgodnie z regulaminem każde spotkanie będzie trwało 2 razy 20 minut.

 

W turnieju bierze udział zespół trampkarzy SI Arka Gdynia. Zagrają w grupie D:

 

Grupa D

KKS Lech Poznań SA

OKS Oderka Opole
Arka Gdynia SI
UKS SP Chełmno

 

W piątek od godz. 9.00 rozpoczną się zmagania grupowe. Zwycięzcy grup oraz zespoły które zajmą drugie miejsca awansują do ćwierćfinałów, które rozegrane zostaną w sobotę przed południem. Po południu w sobotę odbędą się mecze półfinałowe. W ostatnim dniu turnieju, w niedzielę 21 sierpnia, odbędzie się mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy, który wyłoni najlepszą drużynę polskiej edycji „Premier Cup 2011”.

 

Zwycięzca polskiej edycji reprezentować będzie Polskę w maju przyszłego roku w finale europejskim Premier Cup.


Po starcie będzie można śledzić przebieg meczów turniejowych, oglądać zdjęcia oraz materiały wideo, komentować i wymieniać się opiniami na temat turnieju i jego uczestników. Już od teraz do 19 sierpnia można również wziąć udział w konkursie i wytypować zwycięzcę turnieju. Wśród tych osób które trafnie wytypują zwycięską drużynę wylosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Tutaj szczegóły konkursu Premier Cup 2011 - konkurs.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia