TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2011

Eliminowanie błędów

Wtorek dla piłkarzy Arki podzielony był na dwie części. Pierwsza z nich obejmowała odprawę połączoną z analizą wideo, natomiast w drugiej wszyscy udali się na boczne boisko GOSiR.

 

Personalnie dziś nie odnotowaliśmy żadnych niespodzianek. Zgodnie z wczorajszymi informacjami od sztabu szkoleniowego, zabrakło już Michała Szuberta, młodego pomocnika Ruchu Chorzów. Sławomir Mazurkiewicz w dalszym ciągu nie jest zdolny do trenowania z pełnym obciążeniem i zamiast z kolegami na boisku, przebywał na zabiegach u Marka Gaduły. Pozostali piłkarze nie narzekają na żadne urazy i są w pełnej gotowości do gry.

 

 

 

 

 

Po wczorajszych wybitnie lżejszych zajęciach, we wtorek na zawodników czekały już zdecydowanie większe obciążenia. Główny nacisk został położony na ćwiczenia związane z szybkością i dynamiką. Nie zabrakło też zajęć ogólnorozwojowych, a wśród nich gra w „dziadka”.

 

Ostatnie pół godziny poświecono na element, który nie zafunkcjonował na najlepiej w sobotnim meczu z Wartą Poznań, czyli grę ofensywną. Przećwiczono krótkie rozegranie piłki, wyjście na pozycję i strzał na bramkę. Jak zwykle obecni na treningu kibice podziwiali kilka naprawdę efektownych trafień, ale przytrafiło się też kilka spektakularnych kiksów. W efekcie zejście do szatni mocno się opóźniło, bo poszukiwania jednej z futbolówek przedłużyły się o kilkadziesiąt minut.

 

 

 

 

 

W środę odbędzie się jeden trening, który zostanie podporządkowany juz wyłącznie piątkowej rywalizacji z Piastem Gliwice. Piłkarze wyjdą na płytę naszego stadionu o godz. 19.00, czyli przybliżonej pory meczu. Obiekt nie jest na czas treningu dostępny dla publiczności.

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia