TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.06.2011

Czterech piłkarzy na badaniach w Rehasport

Jak informowaliśmy, w poniedziałek w klinice Rehasport w Poznaniu, poważną operację przeszedł Krystian Żołnierewicz. Dziś w to samo miejsce udało się czterech innych piłkarzy, którzy w najbliższych dniach zostaną nowymi zawodnikami Arki Gdynia. Na szczęście w ich przypadku chodzi jedynie o przeprowadzenie kompleksowych badań, których pomyślne wyniki umożliwią podpisanie kontraktu z naszym klubem.

 

W tej czwórce znajduje się trzech byłych piłkarzy Floty Świnoujście: Sławomir Mazurkiwicz, Damian Krajanowski oraz Ensar Arifović. O pomyślnym przebiegu rozmów kontraktowych z tymi zawodnikami pisaliśmy już wcześniej. Okazuje się, że porozumienie osięgnięto również z Januszem Surdykowskim, 25-letnim napastnikiem, ostatnio występującym w cypryjskim drugoligowcu APEP Kyperounta. Zatem jeśli wszystkie badania zakończą się pomyślnie, Surdykowski zwiąże się z Arką na najbliższe dwa sezony.

 

W ten sposób kadra żółto-niebieskich powinna się powiększyć o dwóch napastników oraz dwóch obrońców. Naturlanie z powodu wyjazdu wspomnianej czwórki zawodników do Poznania, ich obecność na wszystkich dzisiejszych treningach nie jest możlwa.

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia