TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.06.2011

Są pierwsze wzmocnienia!

Doczekaliśmy się pierwszych wzmocnień Arki na nowy sezon! Pozytywnie zakończyły się uzgodnienia kontraktowe z trzema piłkarzami, którzy po pomyślnym przejściu badań medycznych zwiążą się umowami z naszym klubem. Cała trójka w ubiegłych rozgrywkach reprezentowała barwy Floty Świnoujście.

 

Nowymi zawodnikami Arki zostaną:

 

Sławomir Mazurkiewicz - środkowy obrońca, urodzony 29 maja 1983 roku. Pochodzi z Tczewa, gdzie stawiał swoje pierwsze futbolowe kroki w tamtejszej Wiśle. Po jej opuszczeniu, grywał w innych klubach z Wybrzeża, takich jak Gryf Wejherowo, Unia Tczew, czy Olimpia Elbląg. Potem znalazł zatrudnienie w Górniku Łęczna, skąd dwa lata temu trafił do Floty. W ostatnim sezonie zdobył dla tego klubu 3 gole w 25 meczach. Mierzy 185 cm i waży 79 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres dwóch lat.

 

Damian Krajanowski – prawy obrońca, urodzony 12 kwietnia 1983 roku, wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów. Grał we Flocie od 2006 roku, dokąd trafił po trzech latach spędzonych w Grunwaldzie Ruda Śląska. W zakończonych niedawno rozgrywkach zaliczył jedno trafienie w 24 spotkaniach. Mierzy 170 cm i waży 70 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres dwóch lat.

 

Ensar Arifović – napastnik, urodzony 21 lipca 1980 roku. Urodził się w Sarajewie, posiada obywatelstwo Bośni i Hercegowiny. Do polskiej ligi trafił w 2005 roku, gdy z Zeljeznicara Sarajewo przeniósł się do Polonii Warszawa. Później grał także w ŁKS-ie Łódź, Jagiellonii Białystok, Górniku Zabrze, a od 2009 roku we Flocie Świnoujście. W ostatnim sezonie zagrał w 31 meczach (12 w pełnym wymiarze czasowym) i zdobył 7 bramek. Mierzy 184 cm i waży 80 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres jednego roku.

 

Całej trójce życzymy samych sukcesów na pokładzie Arki Gdynia!

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia