TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.06.2011

"Gdynia Razem Festiwal" z Arką. Pobij rekord Guinnessa ! Weź przyjaciół i kopnij z nami!

Gdynia Razem Festiwal to impreza, która powstała z chęci specjalnego podkreślenia rocznicy 20-lecia oświaty niepublicznej w Gdyni. Była ona oczywiście jednym z pierwszych miast, w których powstały niepubliczne szkoły.
 
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni im. Dzieci Zjednoczonej Europy oraz Gdyńskie Liceum Autorskie STO były pierwszymi po wojnie szkołami w Gdyni, które nie były prowadzone przez administrację centralną lub samorządową. Różne były losy placówek niepublicznych w Polsce, także w Gdyni, ale nasze szkoły nie tylko istnieją do dziś, ale wciąż osiągają sukcesy na wielu polach (np. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni uzyskała w tym roku najlepszy w województwie pomorskim wynik na sprawdzianie szóstoklasistów). Z kolei w Liceum Autorskim STO istnieją i rozwijają się patronackie klasy sportowe w których uczą się młodzi zawodnicy Arki.
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/plakatFestDuzy_9b9fda2a4aa815b31c78758fd39cfaae.jpg
 
Z tego powodu jednym z punktów zaczynającego się dzisiaj  Gdynia Razem Festiwalu będzie próba generalna bicia Rekordu  Guinnessa w podawaniu piłki.
 
Impreza odbędzie się w poniedziałek 20.06.2011 r.  na Skwerze Arki Gdynia przy Bulwarze Nadmorskim w godzinach od 8:00 do 22:00.
 
Uczestnikami bicia rekordu będą obok uczniów szkoły tj. zawodników drużyn młodzieżowych, którzy już skończyli sezon oraz uczniów klas cywilnych (uczących się na normalnych zasadach w GLA) będą także byli zawodnicy Arki z okresu złotych lat 80-tych! Nie zabraknie naszej klubowej maskotki - śledzia. Każdy kto przyjdzie wesprzeć nas w klubowej koszulce otrzyma smycz. Nasze "VIP-y" będą wspierać organizatorów po godzinie 17 stej.
 
Warto dodać, że tego samego dnia na plaży (na końcu Bulwaru Nadmorskiego) jest organizowany koncert - wszystkich uczestników zachęcamy aby zanim wybiorą się na koncert odwiedzili Skwer Arki Gdynia.

Liczymy na Was wszystkich! Warto potrenować i dołączyć do nas!
 
Według instrukcji organizacji zawiadującej Rekordami Guinnessa - podawanie piłki to "Podawanie między co najmniej dwiema osobami, przy założeniu, że piłka nie jest dłużej jak 5 sekund bez ruchu u jednego z uczestników"
 
Teraz odbędzie się próba, która zostanie zarejestrowana i w przypadku formalnego potwierdzenia prawidłowości jej  zasad we wrześniu powinno dojść do oficjalnego bicia rekordu.
 
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH W PONIEDZIAŁEK 20 CZERWCA NA SKWER ARKI!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia