TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.05.2011

Licencja dla Górnika. Moretto rozwiązał kontrakt.

Decyzją Komisji Licencyjnej PZPN Górnik Zabrze otrzymał licencję na grę w sezonie 2011/2012 w Ekstraklasie. Fakt ten ma znaczenie dla Arki, która tym samym już bez żadnych wątpliwości rozpocznie przyszły sezon w rozgrywkach I ligi.

 

Jak przekazał Przewodniczący Rady Nadzorczej Witold Nowak decyzje dotyczące budżetowania klubu na nowy sezon powinny zapaść w przyszłym tygodniu. Zostanie również  przeprowadzona szczegółowa analiza przyczyn spadku. Do tego czasu pion sportowy zweryfikuje kontrakty poszczególnych zawodników. Ponadto przygotuje plan zbudowania drużyny zdolnej do walki o czołowe lokaty w I lidze i włączenie się do walki o powrót do Ekstraklasy. 

 

Decyzje o wcześniejszym o miesiąc rozwiązaniu kontraktu podjął Marcelo Moretto i jego umowa wygasła z dniem 31 maja 2011.

 

Jeśli chodzi o trenera Frantiska Strakę wyjechał on do Czech i oczekuje na  przedstawienie oferty ewentualnej dalszej wspólpracy ze strony klubu.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia