TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.05.2011

Dziękujemy wszystkim ! Dzień Dawcy Szpiku: Dla Maćka i i innych!

Około 2 tys. potencjalnych dawców zarejestrowało się w niedzielę w Gdyni podczas Dnia Dawcy Szpiku. Przed namiotem rozbitym na Skwerze Kościuszki przez cały dzień ustawiały się długie kolejki chętnych.

 

Tym razem fundacja DKMS zorganizowała akcję pozyskiwania nowych dawców dla 46-letniego gdynianina Macieja Bukowskiego.


Maciej Bukowski od lat jest WIERNYM SYMPATYKIEM ARKI, wcześniej występował także w roli partnera, sponsora, darczyńcy naszego i swojego ukochanego Klubu! Uwielbia aktywne spędzanie wolnego czasu, kocha piłkę nożną oraz żeglarstwo.

 

Od wielu lat zmaga się z chorobą. Walczył z chłoniakiem, a teraz z białaczką. W tej chwili przechodzi kolejny etap  leczenia i potrzebne może być PRZESZCZEPIENIA SZPIKU od dawcy niespokrewnionego. 

 

Oczywiście, choć hasłem niedzielnej akcji było zarejestrowanie jak największej liczby potencjalnych dawców dla Macieja, skorzystają na niej wszystkie osoby potrzebujące. Ci, którzy nie zdążyli w niedzielę  mogą zarejestrować się internetowo na stronie.
 
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM W IMIENIU MACIEJA ZA REJESTRACJĘ!

 
TY TAKŻE MOŻESZ DAĆ NADZIEJĘ NA NOWE ŻYCIE CHORYM!


To właśnie Ty możesz uratować życie osobom chorym na białaczkę zostając potencjalnym dawcą szpiku kostnego.

W Polsce co 1,5 godziny stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Co drugi chory na białaczkę nie znajduje dawcy. I Ty możesz zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego. Rejestracja i pobranie krwi trwa tylko chwilę!

 

Więcej o zostaniu dawcą: www.dkms.pl

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia