TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.04.2011

Analiza rywala i doskonalenie taktyki.

Zgodnie z tradycją wprowadzoną przez trenera Frantiska Strakę środowy trening na nowym stadionie był zamknięty dla obserwatorów.

 

Arkowcy środowe popołudnie spędzili jednak pracowicie. Najpierw w sali konferencyjnej odbyła się video analiza naszego najbliższego rywala - Polonii Warszawa. Następnie zawodnicy weszli na płytę nowego stadionu aby przeprowadzić niemal 2 godzinne zajęcia.

 

Obecny na treningu był już Emil Noll, natomiast brakowało Erwina Skeli, który zmaga się z urazem kolana.Jak informowaliśmy z kolei Junior Ross został przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy.

 

Podczas zajęć koncentrowano się na  doskonaleniu taktyki pod kątem naszego najbliższego rywala. Uwag szkoleniowca w szczególności słuchali nasi napastnicy. Na powiększenie dorobku strzeleckiego naszej drużyny liczymy bowiem najbardziej. Trening zakończył się grą wewnętrzną na skróconym polu gry. Miejmy nadzieję, że także na rozpędzoną Polonię trener Straka "wymyśli" coś skutecznego i będziemy święta spędzać w dobrych nastrojach.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia