TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.03.2011

Turniej na treningu

Po takim rozpoczęciu rundy wiosennej trudno o doskonałe nastroje w zespole Arki. Wciąż wszystkim trudno się pogodzić ze stratą punktów w meczach zarówno z Lechem, jak i Wisłą, bo za każdym razem nasi zawodnicy byli bardzo bliscy wywalczenia choćby jednego punktu. Na rozpamiętywanie jednak tego, co się stało, nie ma za dużo czasu, bo już w piątek kolejny mecz, tym razem w Zabrzu z Górnikiem, a jednocześnie okazja do rehabilitacji za dotychczasowe niepowodzenia.


W poniedziałek szkoleniowcy nie zaaplikowali swoim podopiecznym zbyt dużych obciążeń treningowych. Po przybyciu na witomińskie boisko, trener Witt zaordynował rozgrzewkę z dużym naciskiem na ćwiczenia rozciągające. Po kilkunastu minutach Arkowcy przeszli do zajęć, które wypełniły im w całości resztę dzisiejszego treningu, a był nim turniej w siatkonogę. Wzięło w nim udział sześć zespołów, a każdy był złożony z trzech piłkarzy. Trwająca blisko godzinę rywalizacja wyłoniła ostatecznie triumfatorów, którymi okazali się Filip Burkhardt, Miroslav Bożok i Paweł Zawistowski.


W treningu wzięło udział w sumie 21 piłkarzy, więc łatwo policzyć, że trójka z nich została wyłączona z gry w siatkonogę. Byli nimi Ervin Skela, Denis Glavina i Mirko Ivanovski. Dwaj ostatni zakończyli już rehabilitację po odniesionych urazach i nareszcie powrócili do zajęć z resztą zespołu. Dziś cała wymieniona trójka wykonywała specjalnie przygotowane ćwiczenia, które pozwolą im jak najszybciej nadrobić zaległości treningowe.


Trenerzy Arki nadal z niecierpliwością wyczekują powrotu Mateusza Sieberta, Marcina Budzińskiego, a także Michała Szromnika. Nieobecni byli ponadto Michał Płotka i Rafał Siemaszko, którzy jeszcze wczoraj grali we Wronkach mecz Młodej Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań (przypomnijmy, że Siemaszko zdobył jedną z dwóch bramek strzelonych przez naszą młodzież).


We wtorek zaplanowano trening na godzinę 10-tą i zostanie on przeprowadzony najprawdopodobniej na stadionie przy Olimpijskiej. Niewykluczone jest również, że wejście na murawę zostanie poprzedzone wizytą w hali GOSiR.

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia