TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.02.2011

Zgrupowanie w Turcji: Mokhtari i Rafalskis nie wzmocnią Arki. Buchalik dalej obserwowany.

Na zgrupowaniu w Turcji zapadły pierwsze decyzje dotyczące obserwowanych graczy. Drużynę pożegnał Marokańczyk Youssef Mokhtari. Arka nie podpisze z nim kontraktu ze względu na zbyt duże oczekiwania fnansowe jakie pojawiły się podczas prowadzonych negocjacji.

 

W Arce nie zagra także reprezentant Łotwy Maksims Rafalskis. Jak wiemy opuścił on zgrupowanie i w środę rozegrał 90 minut w kadrze przeciwko Boliwii. Łotwa wygrała 2:1. Podczas tego meczu obserwowany był przez trenera Dariusza Pasiekę i dyrektora sportowego Andrzeja Czyżniewskiego. Dziś podjęto decyzje iż nie zostanie mu zaproponowanany kontrakt w Arce. 

 

Dobre wrażenie po środowym sparingu i treningach zostawił bramkarz Odry Wodzisław Michał Buchalik i on pozostanie z zespołem do końca zgrupowania, podczas którego czeka Arkę jeszcze w sobotę mecz sparingowy z FK Ventspils.

 

Jeśli chodzi o Marcelo Moretto, który wyjechał na zgrupowanie z umową przedwstępną, według zapewnień dyrektora sportowego pozytywna ocena jego postawy nie pozostawia wątpliwości iż podpisanie umowy jest tylko formalnością. Toczą się także wciąż  rozmowy dotyczące przyjścia do Arki Mateusza Sieberta.

 

Dziś do południa zawodnicy zaliczyli lekki trening, a potem wszyscy dostali wolne i skorzystali z możliwości zrobienia zakupów w Side.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia