13.12.2006

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu juniorów młodszych

Zespół juniorów młodszych (rocznik 1990/91) naszego klubu na półmetku rozgrywek w Pomorskiej Lidze Juniorów (PLJ „B”) zajmuje 4. pozycję w tabeli z dorobkiem 29 punktów (bramki 40:18).

Nasza drużyna dziewięciokrotnie zdobywała komplet punktów, dwukrotnie remisowała i czterokrotnie schodziła z boiska pokonana. Na własnym boisku nasi juniorzy w 8 meczach, wygrali siedmiokrotnie, strzelając 35 bramek i tracąc zaledwie 5. W meczach wyjazdowych, żółto-niebiescy zdobyli łącznie 8 punktów (bramki 9:13).

Najskuteczniejszym zawodnikiem w rundzie jesiennej został Marcin Pawłowski - zdobywca 9 bramek. Sześć trafień zaliczył Mateusz Sychowski, a po 5 goli uzyskali Wojciech Ćwiklik i Paweł Frankowski.

6.Bruggemann Robert 919/1200

Obecnie zawodnicy mają przerwę świąteczno-noworoczną. Wszyscy zawodnicy otrzymali dokładną rozpiskę według której powinni pracować podczas przerwy zimowej.

Na pierwszym treningu drużyna spotka się w poniedziałek 15 stycznia o godz. 17:30. Cały okres przygotowawczy nasza drużyna trenować będzie na gdyńskich obiektach GOSiR-u. W tym czasie zaplanowano 6-8 gier kontrolnych, które mają pomóc w przygotowaniu drużyny do zbliżającej się rundy wiosennej.