TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.09.2010

Nagrodzeni za sukces.

Podczas przerwy w spotkaniu Arka - Jagiellonia do dekoracji wystąpili zawodnik S.I Arka Gdynia - 10 letni Artur Leszczyński oraz szkoleniowiec zespołu rocznika 1999, w którym obecnie zawodnik uczestniczy w szkoleniu - trener Ireneusz Michalik oraz wiceprezes Stowarzyszenia Marcin Mazanek.

Artur jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Do wiosny bieżącego roku uczestniczył w szkoleniu w zespole rocznika 2000 Arki, którego trenerem jest Włodzimierz Pasieka.

Ponieważ stale podnosi swoje piłkarskie umiejętności, aktualnie awansował do starszego rocznika, z którym występuje w rozgrywkach mistrzowskich Pomorskiego ZPN.

Artur z zespołem Pomorza zwyciężył w Mistrzostwach Polski Under 10 "O Puchar Tymbarku" który odbył się 11-12.09.2010 r. na stadionie Zagłębia Lubin. Trenerami kadry byli Ryszard Henryk i Bartosz Dolański.

Teraz kadra woj. pomorskiego w nagrodę pojedzie na San Siro, na którym obejrzą mecz ligi włoskiej AC Milan – Fiorentina i rozegrają mecze towarzyskie z Interem Mediolan i AC Milan!

Arturowi oraz trenerom - Michalikowi oraz Pasiece gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Gratulowali tego sukcesu: Andrzej Szczepański – prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz Bartosz Dolański – trener koordynator ds. szkolenia młodzieży Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju finałowym wzięły udział reprezentacje 8 województw, wyłonionych z turniejów eliminacyjnych. Mecze młodych piłkarzy obserwowali m.in. Włodzimierz Smolarek, Dariusz Szubert, Piotr Wojdyga.

Wyniki reprezentacji województwa pomorskiego:

Mecze grupowe:
Pomorskie – Dolnośląskie 3:1 (bramki: Czubak 2, Hendryk)
Pomorskie – Podkarpackie 3:3 (Czubak 3)
Pomorskie – Lubelskie 4:1 (Czubak, Merchel, Borowski, Leszczyński)

Półfinał Pomorskie – Łódzkie 2:0 (Czubak, Sosnówka)

Finał
Pomorskie – Lubelskie 2:2, k. 5:4 (Leszczyński, Czubak)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia