TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.08.2010

Górnik już blisko. Duarte po wizę i w Arce na 2 lata!

Dzisiejszy trening odbył się na płycie Narodowego Stadionu Rugby. Zawodnicy ćwiczyli dynamiczne akcje skrzydłami, a także prostopadłe podania pomiędzy obrońcami do napastnika. Na zakończenie trener Dariusz Pasieka szlifował z zawodnikami stałe fragmenty gry.Wiedząc, że mecz z Górnikiem jest meczem otwarcia w Gdyni nowego sezonu piłkarze zdają sobie sprawę z tego, że kibice oczekują zwycięstwa.Przygotowujemy się do tego meczu także mentalnie, analizujemy grę Górnika, piłkarze zapoznają się z ich ustawieniem. Zrobimy wszystko aby na mecz wyjść z przekonaniem, że my jesteśmy „duzi”, a nasz przeciwnik „mały” – zapewnia trener Dariusz Pasieka.

Dodajmy, że być może nie w meczu z Górnikiem, ale już w następnym tygodniu pełnoprawnym członkiem zespołu będzie Giovani Duarte, którego certyfikat i pozwolenie na pracę klub już otrzymał.
Dziś zawodnik udał się do Holandii, gdzie załatwia tzw. wizę pracowniczą. Jego kontrakt w Arce obowiązywać będzie na dwa lata.


tomryb,bhapkaPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia