Arka Gdynia - Pomezania Malbork 6:1 (2:0)

Bramki dla Arki:
Patok (3), Dąbrowski, Żołnierewicz, Głuch.

Arka Gdynia: Szromnik, Kostkowski, Żołnierewicz, Krause, Haberka, Bębenek, Cenar (Kiernozek), Brzuzy (Głuch), Róg, Dąbrowski, Patok.

Kolejnym zwycięstwo zanotowali młodzi arkowcy. Tym razem nie mieli problemów z Pomezanią Malbork. Pierwsza bramkę Arka zdobyła już w 23 sekundzie (!) meczu po zdecydowanym ataku. Strzelcem bramki był niezawodny Filip Patok. Tego dnia goście nie byli w stanie przeciwstawić się dobrze grającej Arce. Ten sam zawodnik (Patok) przed przerwą popisał się pięknym uderzeniem z głowy. Do przerwy 2:0. Po wznowieniu gry Arka nie zamierzała zwalniać tempa. W 45 minuce Mateusz Dąbrowski doprowadził do podwyższenia wyniku. Goście bardzo rzadko zagrażali bramce Michała Szromnika, stało się to chyba tylko raz, ale za to skutecznie. W 47 minucie ładnym uderzeniem popisał się zawodnik Pomezanii. To była ostatnia groźna akcja gości. Kolejne bramki padały już tylko dla żółto-niebieskich. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Krystian Żołnierewicz, Patok i Michał Głuch. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Arki.

Pozostałe wyniki 24. kolejki -> TUTAJ
Tabela -> TUTAJ

24. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych

Arka Gdynia - Żuławy Nowy Dwór Gdański 7:0 (4:0)

Bramki:
9' Roeske, 17' Patelczyk, 24' Bukowski, 42' Patelczyk, 61' Roeske, 64' Bukowski, 85' Bukowski.

Żółta kartka: Bukowski.

Arka Gdynia: Chudzik (75' Walkowski), Pionk, Kleser, Łaga (60' Lewandowski), Galikowski, Nawrocki, Roeske, Wesserling (60' Janiak), Bukowski, Sochaj (45' Uliasz), Patelczyk (55' Domaschke).

Zwycięstwem 7:0 drużyny juniorów starszych zakończył się mecz z zespołem Żuławy z Nowego Dworu Gdańskiego. Bramki po ciekawych akcjach zdobywali Radek Roeske (2), Kamil Patelczyk (2) oraz Adrian Bukowski (3). Najładniejszego gola zdobył Adrian Bukowski w 64 minucie gry po uderzeniu z 25 metrów. Pozostałe bramki padały po składnych akcjach całego zespołu. W środę nasza drużyna rozegra przedostatni mecz w sezonie, natomiast na zakończenie rozgrywek w niedzielę zagramy mecz z Cartusią Kartuzy na gdyńskim GOSiRze.