TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

21.05.2010

Pierwsze decyzje kadrowe.

Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym tygodniu nastąpiły pierwsze decyzje dotyczące zawodników którym wygasają kontrakty.

Sytuacja kapitana zespołu Bartosza Ławy znana była wcześniej. Bartek został pożegnany symbolicznie na spotkaniu z kibicami i w tej chwili jest na etapie negocjacji z nowym klubem. Jaki to będzie zespół Bartek obiecał nas poinformować w momencie dopięcia szczegółów umowy.

Władze Klubu i pion sportowy podjęły decyzję o nie przedłużeniu umów z dwoma graczami bułgarskimi Stojko Sakaljewem i Lubomirem Lubenowem.

Lubo grał w Arce od wiosny 2009 – w ub. sezonie w 15 meczach nie zdobył bramki, w tym sezonie w 22 meczach strzelił 1 bramkę z Koroną w Kielcach.

Stojko wystąpił łącznie w tym sezonie w 16 meczach Arki, strzelił 2 bramki: 1 w PP i 1 w ME.

Po okresie zakończenia umowy wypożyczenia z klubu odejdzie także Sebastian Białas, który rozegrał 20 spotkań w drużynie ME.

Życzymy im powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej. Ich oficjalne pożegnanie z zespołem nastąpi dziś podczas uroczystej kolacji.

tomrybPoprzedni Następny

Mapa Strony