TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.02.2010

Kibice wspierają Klub.

List o poniższej treści Zarząd SKGA wysłał do władz PZPN, Ekstraklasy SA i władz Gdyni

W imieniu środowiska sympatyków i kibiców Arki Gdynia zwracam się z apelem o poparcie starań na rzecz wyrażenia zgody na rozgrywanie wiosną 2010 roku meczy piłkarskich przez drużynę Arki na nowo zbudowanym Narodowym Stadionie Rugby.

Narodowy Stadion Rugby jest kolejnym elementem powstającego w Gdyni nowoczesnego kompleksu sportowego. Spełnia on wszystkie wymagania zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i komfortu oglądania spotkań. Jest stadionem w pełni przyjaznym dla kibica. Na obiekcie tym zainstalowane zostały nowoczesne systemy zapewniające pełne bezpieczeństwo kibiców.

Docelowo drużyna piłkarska Arki Gdynia swoje mecze rozgrywać będzie na budowanym obecnie stadionie, lecz do czasu ukończenia tego przedsięwzięcia piłkarze muszą grać na obiekcie zastępczym.

Poparcie dla udzielenia czasowej licencji na rozgrywanie meczy w Gdyni zapewni szerokim rzeszom kibiców możliwość uczestniczenia w spotkaniach piłkarskich swojej drużyny, zgodnie z hasłem „Piłka nożna dla kibiców”.

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki
Mariusz Jędrzejewski, Hubert Małachowicz, Krzysztof NowakPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia