07.01.2010

Remes Cup Ekstra. Jutro losowanie.

W piątek 8 stycznia, a więc tydzień przed turniejem poznamy układ grup na tegorocznym turnieju Remes Cup. Przypomnijmy, że w zawodach weźmie udział sześć zespołów: Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Legia Warszawa oraz Wisła Kraków.

W wyniku losowania powstaną 2 grupy.

W pierwszej fazie rozgrywek zespoły grają systemem „każdy z każdym” w grupach A i B, 1 x 12 min. Po każdym meczu 3 minuty przerwy.

Po rozgrywkach grupowych, zespoły z pierwszych miejsc grają mecz finałowy, zespoły z drugich miejsc grają o 3 miejsce, a zespoły które zajęły 3 miejsce w grupach grają o 5 miejsce.

Mecze o miejsca trwają 1x15 min. Po rozgrywkach grupowych przerwa około 15 min.

W meczach o miejsca w przypadku braku rozstrzygnięcia w czasie regulaminowym, zarządza się serię 3 rzutów karnych, jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia drużyny strzelają po jednym karnym na przemian aż do rozstrzygnięcia.

W zespole występuje jednocześnie na boisku 4 zawodników + bramkarz. OTO PLAN TURNIEJU: