PLJM: KP Starogard Gdański - Arka Gdynia 0:3 (relacja)

KP Starogard Gdański - Arka Gdynia 0:3 (0:1)
Bramki: 12' Brzuzy, 42' Dąbrowski, 80' Róg.

Żółte kartki: Kuc, Dąbrowski.

Arka: Szromnik (70' Krupski), Kostkowski, Kiernozek, Haberka, Krause, Brzuzy, Kuc (55' Mokwa), Cenar (65' Wójcik), Bębenek, Róg, Dąbrowski.

Początek spotkania pokazał , że będzie to mecz walki i taki był praktycznie przez cały czas. Młodzi arkowcy nie mieli zamiaru zwalniać tempa w rozgrywkach i od początku wzięli się do pracy. Już w 12 minucie po ładnym uderzeniu w długi róg Pawła Brzuzego Arka objęła prowadzenie. Z takim dorobkiem bramkowym goście schodzili do szatni na przerwę. Po wznowieniu gry Arka dalej nadawała ton poczynaniom na boisku, jej zadaniem było strzelić jak najszybciej drugą bramkę. I tak się stało zaraz po przerwie. W 42 minucie Karol Róg przedarł sie skrzydłem, dograł idealnie do nadbiegającego Mateusz Dąbrowskiego, a temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Było 2:0, ale Arka nie zamierzała na tym poprzestać. Bardzo aktywny w tym dniu Karol Róg za wszelką cenę chciał strzelić swoją bramkę, pomimo, iż czasami grał indywidualnie to może on zaliczyć mecz jako udany. Jego aktywność została wynagrodzona po bardzo ładnym wykonaniu rzutu wolnego. Arka postawiła kropkę nad i ostatecznie wygrała 3:0. Widać, że jak bardzo się chce to można wszystkiego dokonać, co potwierdził Karol Róg. Uznania jednak należą sie całej drużynie.