13.08.2009

Mateusz Siebert wystąpił w reprezentacji

Mateusz Siebert zagrał 35 minut w meczu reprezentacji młodzieżowej przeciwko Francji. Biało-czerwoni zremisowali na trudnym terenie 2:2. Bramki dla Polski zdobyli Patryk Małecki w 65 minucie i Maciej Korzym w 90 minucie.

Występ młodego obrońcy Arki został oceniony bardzo pozytywnie przez trenera Andrzeja Zamilskiego. Opiekun młodzieżówki wystawił Mateusza na środku obrony, twierdząc, że jest to dla niego najlepsze miejsce na boisku.

Reprezentacja dzisiaj wyląduje na warszawskim Okęciu, a Siebert uda się do Gdyni gdzie wystąpi w sobotnim meczu Młodej Ekstraklasy.

Francja - Polska 2:2 (1:0)

Bramki: Anthony Modeste 39', Dorian Dervite 80' - Patryk Małecki 65', Maciej Korzym 90'

Polska: Wojciech Szczęsny - Adam Marciniak, Kamil Glik, Maciej Sadlok (55' Mateusz Siebert), Tadeusz Socha - Kamil Grosicki, Mateusz Cetnarski, Adam Matuszyk, Maciej Rybus - Patryk Małecki, Artur Sobiech (72' Maciej Korzym). Grali także: Tomasz Cywka, Ariel Borysiuk, Marcin Wodecki.