08.08.2009

Remis młodych arkowców

Młoda Arka zdobyła cenny punkt remisując 1:1(1:1) z Legią w Warszawie. Gola dającego podział punktów zdobył wracający po kontuzji Tomasz Sokołowski

Podopieczni Jacka Dziubińskiego rozegrali niezłe spotkanie. Mimo straty gola w 31 minucie potrafili szybko odpowiedzieć trafieniem Tomasza Sokołowskiego, pięć minut później. Żółto-niebiescy mądrze się bronili przez większość meczu, wyprowadzając groźne kontrataki. W 75 minucie Krzysztof Bułka zdobył bramkę, której sędzia jednak nie uznał, wskazując spalonego.

Legia Warszawa - Arka Gdynia 1:1 (1:1)

Bramki: Górski 31' - Sokołowski 36'

Żółte kartki: Trochim - Kazimierczak, Czoska, Wilczyński

Czerwona kartka: Czoska 81' (Arka)

Legia Warszawa: Maciej Gostomski - Piotr Wasikowski (73' Kacper Starek), Pance Kumbev, Damian Zbozień, Maciej Tomczyk - Jakub Kosecki, Patryk Koziara (78' Piotr Augustyniak), Adam Banasiak (86' Adrian Rajczak), Krzysztof Ostrowski - Wojciech Trochim, Maciej Górski

Arka Gdynia: Hieronim Zoch, Bartosz Brodziński, Michał Kowol, Piotr Robakowski, Tomasz Sokołowski (81' Łukasz Jaszczyk), Krzysztof Bułka (90' Bartłomiej Kowalczyk), Przemysław Kazimierczak, Wojciech Wilczyński, Adrian Sulima, Paweł Czoska, Mateusz Wiśniewski (87' Karol Armata)