02.12.2008

Remis młodej Arki

W meczu 16. kolejki Młodej Ekstraklasy Arka Gdynia zremisowała z Polonią Warszawa 1:1 (0:0). Prowadzenie dla gdynian uzyskał w 64. minucie Przemysław Trytko po dośrodkowaniu Krzysztofa Bułki. Goście wyrównali w 80. minucie z rzutu wolnego. Wcześniej Polonia nie wykorzystała rzutu karnego. Utracie bramki zapobiegła intewencja Hieronima Zocha.

Składy wyjściowe:

Arka: Zoch - Kowol, Anderson, Urbaniak, Wilczyński, Budziński, Barnik, Trytko, Nicinski, Chmiest, Jaszczyk.

Polonia: Gliwa - Galicki, Wilczak Makowski, Fridrich, Nolka, Biernacki, Kępa, Kudelski, Prażuch, Jaroń.