Juniorzy młodsi: Pewna wygrana z Polonią Gdańsk

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - 13. kolejka:

Polonia Gdańsk - Arka Gdynia 0:5 (0:3)

SKŁAD

Ostatni mecz rundy jesiennej w wykonaniu Arki okazał się bardzo dobry. Pięciu minut potrzebowali arkowcy aby wstrząsnąć zawodnikami gospodarzy. Po skopiowaniu rzutu rożnego od pierwszego zespołu Arki, gdynianie uzyskali prowadzenie w 26 minucie gry Strzelcem bramki był Grzegorz Król. Gospodarze nie zdążyli się otrząsnąć, a już minutę później Łukasz Krause podwyższył wynik spotkania. Dobra passa zawodników Arki trwała. Po bardzo ładnej akcji skrzydłem dośrodkował Bartek Pionk a akcję uderzeniem głową zakończył Kamil Patelczyk. Ten sam zawodnik 5 minut po przerwie ponownie wpisał się na listę strzelców. Było 4:0 jednak arkowcy nie zamierzali zaprzestać w strzelaniu następnych bramek. Kolejna bardzo ładna akcja skrzydłem w wykonaniu Krause zakończyła się rzutem karnym. W tym przypadku niezawodny egzekutor karnych Krzysztof Kleser dopełnił tylko formalności. Pomimo kliku dogodnych sytuacji wynik meczu nie uległ już zmianie. Arka zasłużenie wygrała 5:0 kończąc jesienne zmagania na 2. miejscu w tabeli.