23.09.2008

Pierwsze zwycięstwo młodej Arki

W 6. kolejce doczekaliśmy się pierwszego zwycięstwa drużyny Arki w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Nasi piłkarze pokonali w Łodzi ŁKS 3:1 (3:0).

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja żółto-niebieskich. Bramki zdobyli Paweł Czoska w 12. minucie, Krzysztof Bułka w 33. i Wojciech Barnik w 38. W drugiej części meczu z upływem czasu inicjatywę przejęli gospodarze, którym udało się zdobyć honorową bramkę. Padła w 53. minucie, a jej autorem był Kamil Bartosiewicz. Po sześciu kolejkach arkowcy z pięcioma punktami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Arka zagrała w składzie: Zoch - Wiczyński, Kowol, Robakowski, Barnik, Czoska, Jaszczyk, Krauze, Bułka, Krzeminski, Sulima. Na zmiany wchodzili: Dziubinski, Brodziński, Meler, Beyl.