TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.03.2024

Rejestracja na Grand Prix Gdyni

Po urodzinach Gdynia biegnie dalej! Trwa rejestracja na pozostałe imprezy z cyklu Grand Prix Gdyni.
 
Gdynia to miasto, które kocha bieganie, czego dowodem były tysiące uśmiechniętych sportowców mijających linię mety Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon. Na linii startu nie zabrakło także przedstawicieli gdyńskich klubów – piłkarzy, koszykarzy czy rugbistów – zarówno zawodników, jak i członków sztabów trenerskich. Tym goręcej zachęcamy do rejestracji na kolejne dwie pozostałe imprezy odbywające się w ramach cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024. Rejestracja na obydwa wydarzenia jest otwarta!
 
 
 
Poczuj magię czerwcowego biegu pod gwiazdami
Zaznaczcie koniecznie w swoich kalendarzach biegowych datę 21 czerwca. Wtedy to odbędzie się kolejna edycja Nocnego Biegu Świętojańskiego. To wydarzenie, które łączy pasję biegania z magią nocy letniej. Gdynia nocą nabiera zupełnie nowego uroku, a trasa biegu, która posiadać będzie atest PZLA, poprowadzi zawodników przez malownicze arterie miasta, w tym rozświetloną ulicą Świętojańską. Nie zabraknie również słynnego podbiegu ulicą Witomińską. Zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki biegowych ścieżkach, poczują magię czerwcowego biegu pod gwiazdami.
 
 
 
Pobiegnij dla Niepodległej w listopadzie
11 listopada to czas, aby uczcić ducha niepodległości startując w gdyńskich zawodach. To nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale także doskonały moment by zakończyć biegowy sezon właśnie aktywnie. Uczestnicy przemkną głównymi ulicami, w tym Bulwarem Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego, który jest kultowym miejscem w naszym mieście. To tu na co dzień spotkać można wielu pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu.
Oba biegi, Nocny Bieg Świętojański i Bieg Niepodległości, stanowią integralną cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024. Rozpoczął się on od Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon, wzbudzając ogromne zainteresowanie i entuzjazm wśród biegaczy z całego kraju. Teraz czas na kolejne emocjonujące wydarzenia. Zapisz się już dziś (https://zapisy.sts-timing.pl/gdyniasport)! Gdynia czeka na Ciebie, do zobaczenia na starcie!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia