02.08.2008

Sparingowa porażka młodych arkowców

Drużyna Arki Gdynia, która będzie występowała w Młodej Ekstraklasie przegrała w spotkaniu sparingowym z trzecioligową Zatoką Puck 2-3 (0:2).

Bramki dla Arki zdobyli Łukasz Krzemiński oraz Paweł Czoska z rzutu karnego. Sparing był okazją do sprawdzenia zawodników, którzy dotychczas nie dostawali szans na grę. Widać było zmęczenie kluczowych zawodników ostatnim sparingiem z pierwszą drużyną. Mimo to arkowcy zagrali bardzo ambitnie - szczególnie w drugiej połowie, w której udało im się doprowadzić do wyrównania. Decydująca bramka padła w 90. minucie meczu.

Był to ostatni sparing młodej Arki, która w przyszły weekend wyjazdowym spotkaniem z Jagiellonią zainauguruje rozgrywki Młodej Ekstraklasy.