07.03.2023

Raport: Grali wypożyczeni

W minionym tygodniu na boiskach oglądać mogliśmy grę pięciu zawodników wypożyczonych z naszego klubu. Największe powody do zadowolenia miał w nim Kasjan Lipkowski, który w dwóch meczach wpisywał się na listę strzelców, a jego KKS Kalisz wygrał obydwa spotkania oraz awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski.

• Olaf Kobacki (Miedź Legnica) zagrał 32 minuty (wejście z ławki w przerwie, zmiana w 78 min. po zderzeniu z bramkarzem rywali) w meczu 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Miedź Legnica zremisowała u siebie 1:1 z Jagiellonią Białystok.

• Kasjan Lipkowski (KKS Kalisz) zagrał:
– całe domowe spotkanie 1/4 finału rozgrywek Pucharu Polski przeciwko Śląskowi Wrocław wygrane przez gospodarzy 3:0. Kasjan otworzył wynik meczu strzelając gola w 20 min. gry;

– całe wyjazdowe spotkanie 21. kolejki eWinner 2. ligi przeciwko Górnikowi Polkowice zakończone wygraną 3:1. Kasjan otworzył wynik meczu strzelając gola w 28 min. gry.

• Jakub Wilczyński (KKS Kalisz) zagrał 14 minut (wejście z ławki) wyjazdowego meczu 21. kolejki eWinner 2. ligi przeciwko Górnikowi Polkowice zakończone wygraną 3:1.

• Patryk Soboczyński (Stolem Gniewino) zagrał 36 minut (wejście z ławki) wyjazdowego meczu 18. kolejki 3. ligi (gr. 2) przeciwko Olimpii Grudziądz zakończone przegraną 0:1. Patryk ukarany został żółtą kartką.

• Kornel Przyborowski (KP Starogard Gdański) zagrał całe wyjazdowe spotkanie meczu 18. kolejki 3. ligi (gr. 2) przeciwko Pogoni Nowe Skalmierzyce zakończone bezbramkowym remisem. Kornel ukarany został żółtą kartką.