TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.08.2022

Piłkarz Sierpnia: Kacper Krzepisz nominowany!

Fortuna 1 Liga kontynuuje w nowym sezonie plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody za sierpień będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Bruk-Bet Termaliki, Chrobrego Głogów, Arki Gdynia, Wisły Kraków i ŁKS Łódź. 30 sierpnia o godzinie 12:00 rozpoczęło się głosowanie na piłkarza sierpnia. Wśród nominowanych znalazł się Kacper Krzepisz. 

 

 

 

 

O miano Piłkarza Sierpnia powalczą:

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/glosowanie-sierpien_cd509bc9a6baf8b2eb3ccc376b32fa41.jpg

 

 

  • Wiktor Biedrzycki, Bruk-Bet Termalica

  • Mateusz Bochnak, Chrobry Głogów

  • Kacper Krzepisz, Arka Gdynia

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka-odra_07_584f4609449a490dafb633bcfab597f1.jpg
 
  • Mateusz Młyński, Wisła Kraków

  • Pirulo, ŁKS Łódź
 

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta od wtorku 30 sierpnia od g.12.00 do środy (31 sierpnia, 12:00)  na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. 

 

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Sierpnia zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

 

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia