TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.06.2022

My Story Gdynia Hotel kolejnym Partnerem Premium Arki

My Story Gdynia Hotel został nowym Partnerem Premium Arki Gdynia. Dziękujemy za okazane zaufanie i witamy na żółto-niebieskim pokładzie!

 

Od 1 czerwca 2022 roku My Story Gdynia Hotel dołączył do Partnerów Premium naszego klubu w roli Partnera wspierającego rozwój sportu. Żółta i niebieska barwa klubowego herbu bezpośrednio koreluje z filozofią snu obiektu hotelowego -  według badań, sen w otoczeniu tych barw jest najdłuższy. Właśnie w tych kolorach zostały zaprojektowane flagowe pokoje hotelu.

 

 - Cieszymy się, że możemy lokalnie wspierać inicjatywy sportowe podejmowane przez klub, a przede wszystkim popularyzować wśród sportowców znaczenie snu jako najlepszej formy regeneracji - mówi Prezes Adro Invest i właściciel hotelu My Story Gdynia Adam Rymarski

 

Jak przedstawia się nasz Partner Premium? 

 

Czterogwiazdkowy Hotel My Story Gdynia to pierwszy obiekt w kraju, którego wnętrza i udogodnienia zaprojektowane zostały z myślą o dobrym śnie. Inwestor i architekci, wykorzystali najnowocześniejsze rozwiązania akustyczne by zewnętrzny hałas nie docierał do wnętrz obiektu. Hotel zdobył nagrodę CZAS GDYNI w kategorii architektura oraz wyróżnienie za najlepszą Gdyńską Inwestycję roku 2021.

 

 Odwiedź stronę Hotelu My Story Gdynia - mystorygdynia.pl 

Zapraszamy do Hotelu My Story Gdynia! Arka Razem!
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|