TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.06.2022

My Story Gdynia Hotel kolejnym Partnerem Premium Arki

My Story Gdynia Hotel został nowym Partnerem Premium Arki Gdynia. Dziękujemy za okazane zaufanie i witamy na żółto-niebieskim pokładzie!

 

Od 1 czerwca 2022 roku My Story Gdynia Hotel dołączył do Partnerów Premium naszego klubu w roli Partnera wspierającego rozwój sportu. Żółta i niebieska barwa klubowego herbu bezpośrednio koreluje z filozofią snu obiektu hotelowego -  według badań, sen w otoczeniu tych barw jest najdłuższy. Właśnie w tych kolorach zostały zaprojektowane flagowe pokoje hotelu.

 

 - Cieszymy się, że możemy lokalnie wspierać inicjatywy sportowe podejmowane przez klub, a przede wszystkim popularyzować wśród sportowców znaczenie snu jako najlepszej formy regeneracji - mówi Prezes Adro Invest i właściciel hotelu My Story Gdynia Adam Rymarski

 

Jak przedstawia się nasz Partner Premium? 

 

Czterogwiazdkowy Hotel My Story Gdynia to pierwszy obiekt w kraju, którego wnętrza i udogodnienia zaprojektowane zostały z myślą o dobrym śnie. Inwestor i architekci, wykorzystali najnowocześniejsze rozwiązania akustyczne by zewnętrzny hałas nie docierał do wnętrz obiektu. Hotel zdobył nagrodę CZAS GDYNI w kategorii architektura oraz wyróżnienie za najlepszą Gdyńską Inwestycję roku 2021.

 

 Odwiedź stronę Hotelu My Story Gdynia - mystorygdynia.pl 

Zapraszamy do Hotelu My Story Gdynia! Arka Razem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia