TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.05.2022

Marcel Predenkiewicz powołany do kadry U18. Szansa na debiut

Marcel Predenkiewicz znalazł się na liście powołanych przez selekcjonera reprezentacji Polski do lat 18 Marcina Brosza na zgrupowanie i turniej towarzyski w Słowenii. 

 

Zawodnik Arki, lidera Centralnej Ligi Juniorów U18, po raz drugi w swojej przygodzie z piłką będzie miał styczność z biało-czerwonymi barwami w tej kategorii wiekowej. Pierwszy raz, gdy zadzwonił telefon od trenera Marcina Brosza, Predenkiewicz stawił się na konsultacji selekcyjnej. Teraz powołanie dotyczy już towarzyskiego turnieju. Oznacza to, że skrzydłowy będzie miał szansę na debiut z orzełkiem na piersi w zespole do lat 18.

 

W ramach zgrupowania rozegrane zostaną trzy mecze (1, 4 oraz 7 czerwca). 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/AGSW8098_54c856fcede2917544ef7e6f5f649407.jpg

 

Urodzony 6 kwietnia 2004 roku w Toruniu Predenkiewicz jest wychowankiem miejscowej Elany. Stamtąd trafił do FASE Szczecin, a następnie do SI Arka.

 

To zawodnik grający na pozycji siedem/jedenaście (skrzydłowy). W obecnym sezonie występuje w zespole CLJ U18 prowadzonym przez trenera Roberta Wilczyńskiego.

 

tr, pzpn.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia