Kolejne podsumowanie występów zawodników wypożyczonych z Arki do innych klubów.

• Szymon Nowicki (Radunia Stężyca) - 90 minut w wygranym 1:0 meczu wyjazdowym z Ruchem Chorzów

• Mikołaj Łabojko (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 2:3 meczu wyjazdowym z Pogonią Siedlce

• Oskar Ryk (Stolem Gniewino) - 90 minut w wygranym 1:0 meczu na własnym boisku z KP Starogard Gdański

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w wygranym 3:1 meczu ligowym z Pogonią Nowe Skalmierzyce oraz 90 minut i żółta kartka w wygranym 3:0 meczu wyjazdowym z Pogonią Lębork w regionalnym Pucharze Polski

• Kacper Tomczak (GKS Przodkowo) - 90 minut i bramka w przegranym 2:3 meczu wyjazdowym z Olimpią Grudziądz

• Oliwier Dobek (GKS Przodkowo) 90 minut w przegranym 2:3 meczu wyjazdowym z Olimpią Grudziądz