TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.04.2022

Spółka GAMMA z Tczewa nowym Partnerem Młodej Arki

Do grupy Partnerów Młodej Arki dołączyła Spółka GAMMA - Deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego.

 

Od niemal 20 lat Spółka GAMMA buduje dla mieszkańców Tczewa i okolic. Proces zakupu mieszkania zna od podszewki, zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego. Zbudowała niemal 700 mieszkań i lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gamma_piotrowo_2020_02_b7b7ed5bafabcde4981688a65cf97d15.jpg

 

 

 

Celem Spółki jest nieustanny rozwój, dlatego w fazie projektowania są już kolejne przedsięwzięcia. W ciągu następnych kilku lat powstanie prawie 30 tysięcy metrów powierzchni lokalowych. Podstawą realizowanych inwestycji jest stosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Istotna dla Spółki jest również dbałość o aspekt estetyczny inwestycji. Przyjemnie mieszka się w dobrze zorganizowanej i miłej dla oka przestrzeni.

 

GAMMA gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zamieszkasz w miejscu, które stanie się Twoim prawdziwym domem, komfortowym i bezpiecznym.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gamma_kasztanowa_07_cf288f4308585b6d7db7bf1d72797462.jpg

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera:

 

STRONA WWW 


Facebook.com/DeweloperGAMMA


Instagram.com/GAMMA.TCZEW.PL 

 

 

 ***

 

Witamy na pokładzie Arki!

 

Dziękujemy za zaufanie!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia