TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.03.2022

Kup koszulkę, wesprzyj uchodźców z Ukrainy

W meczu 1/4 finału Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa, żółto-niebiescy zagrali z napisem "Gdynia z Wami" na meczowych trykotach. W ten sposób Klub wyraził symboliczne wsparcie dla Ukrainy.

 

Nasz Klub solidaryzuje się z narodem ukraińskim w tych trudnych dla niego chwilach. Przed meczem z Rakowem Częstochowa w namiocie zlokalizowanym przed stadionem, odbyła się zbiórka najpotrzebniejszych produktów. Dziękujemy wszystkim kibicom za zaangażowanie i wsparcie zbiórki. Zebrane dary zostaną przekazane na rzecz uchodźców z Ukrainy, do Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Na mecz z Rakowem nasza drużyna wybiegła na murawę w koszulkach z napisem "Gdynia z Wami".

 

 

Unikatowe koszulki po meczu trafią do Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia, gdzie będzie można je zakupić od soboty (05.03.2022r.) od godziny 10:00. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Środki przelejemy na konto Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, które prowadzi działania pomocowe w Gdyni.

Cena koszulki: 200 zł
Jedna osoba może zakupić jedną koszulkę.

W akcję zaangażowali się również zawodnicy naszego klubu.

#ArkaRazem #SolidarnizUkrainą
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia